شرکت تامین کشمش ممتاز صادراتی

مشتری و تاجر در این مرکز می تواند به صورت مستقیم از شرکت تامین انواع کشمش ممتاز صادراتی خرید خود را درب کارخانه انجام دهد و محموله خود را یا به صورت حضوری و یا غیر حضوری در هر نقطه ای از کره زمین تحویل بگیرد.

 

فرآوری محصول تیزابی بر روی خط تولید ⇓

شرکت تامین کشمش

تولید کشمش ممتاز صادراتی

منطقه تاکستان استان قزوین که این مجموعه در آن کارخانه تولید و بسته بندی انواع کشمش پلویی که این محصولات را هم جهت فروش در بازار داخلی مورد استفاده قرار می دهند و هم جهت صادرات از آنها استفاده می کنند، قرار دارد از تولیدکنندگان اصلی این محصولات جهت امور صادراتی هم می باشد.

 

به این صورت که محصولات این منطقه دارای بالاترین کیفیت ممکن در بین انواع کشمش پلویی است و از آنجایی که این محصول بر چهار نوع مختلف (که رنگ های متفاوتی هم دارند.) تقسیم بندی می شود، دو نمونه از این نوع محصول قابلیت صادرات در حجم بسیار بالایی را دارد.

 

محصول اشاره شده که دارای رنگ های طلایی و قهوه ای روشن است به ترتیب کشمش طلایی و کشمش تیزابی نامیده می‌شود و بیشترین حجم صادرات ایران در مورد این محصولات مربوط به همین دو محصول است که علاوه بر منطقه تاکستان، شهرهای ملایر همدان و بناب و ملکان استان آذربایجان شرقی در زمینه تولید این محصولات سرآمد می باشند.

 

محصولات اشاره شده در دستگاه توسط واحد سورتینگ لیزر و ایکس ری با کیفیت بالا در کارتون های ۱۰ کیلویی و ۵ کیلویی خالص بسته‌ بندی و در انبار دپو می‌شود و مشتری می‌تواند هم به صورت حضوری درب کارخانه و هم به صورت غیر حضوری محصول مورد نظر خود را در هر نقطه از کره زمین در انبار خود دریافت نمایند.

محصول طلایی در بسته بندی ۱۰ کیلویی خالص ⇓

تامین کشمش صادراتی

تولید و تامین محصول صادراتی

در این مجموعه علاوه بر اینکه کشمش صادراتی تولید و تامین می شود امکان انجام تمامی پروسه های صادرات نظیر بهداشت، استاندارد، گمرک، بارگیری و ترانزیت هم از طریق پرسنل مربوط به آن در این مجموعه انجام شده تا شما نگرانی بابت انجام موارد اشاره شده نداشته باشید.

 

علاوه بر بسته بندی این شرکت که هیچگونه راه ارتباطی و شماره تماسی بر روی آن قرار ندارد و حتی آدرس دقیق کارخانه نیست شما می توانید کارتون های مربوط به خودتان را به این مجموعه دهید تا محصولات را درون آنها پر کنند و یا اینکه حتی این مورد را بر عهده این مجموعه بگذارید تا برای شما کلیشه ای طراحی شود و بر روی کارتون های مخصوص به خودتان که نام شرکت و برندتان بر روی آن است عملیات بسته بندی انجام گیرد.

 

با توجه به افزایش نرخ بی‌ رویه انواع کشمش از شروع فصل ۱۴۰۱ – ۱۴۰۰ که حدود ۴ ماه از آن می گذرد و در برخی محصولات به بیش از دو برابر نرخ آن افزایش داشته لذا تناسب خوبی بین نرخ این محصولات با شرایط خرید کشورهای وارد کننده آن وجود ندارد و همین جهت باعث گردیده که صادرات کشمش دچار مشکل شود.

 

در حال حاضر دو محصول صادراتی اصلی در این شرکت، محصول طلایی در بهترین کیفیت خود کیلویی ۷۳ هزار تومان و محصول تیزابی هم در بالاترین مرغوبیت کیلویی ۴۴۰۰۰ تومان درب کارخانه فاکتور می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما