مجموعه کشمش آراد شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید و بسته بندی انواع کشمش تاکستان قزوین

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع کشمش تولیدشده در مجموعه کشمش آرادخرید مستقیم از کارخانه
کارخانه کشمش تاکستان

کارخانه تولید، فرآوری و بسته بندی انواع کشمش صادراتی و بازار داخلی که در تاکستان استان قزوین فعالیت می کند در این مرکز حضور داشته و مشتریان می توانند با ارتباط گرفتن با مدیر فروش کارخانه جناب آقای مصطفی عینی خرید مستقیم داشته باشند.

کارخانه تولید کشمش

انواع کشمش تولیدشده در مجموعه کشمش آراد

مجموعه کشمش آراد در تاکستان استان قزوین که یکی از تولیدکننده های اصلی انواع کشمش در ایران محسوب می‌شود قرار داشته و محصولات خود را هم برای صادرات و هم جهت فروش در بازار داخلی مورد استفاده قرار می دهد. این محصولات هم به صورت فله ای و در کیسه و هم به صورت کارتونی که ۹ کیلویی برای بازار داخل و هم با کارتون های ۱۰ کیلویی خالص در انبار موجود و آماده عرضه می باشد.

 

اما اگر قرار باشد محصولات اصلی این مجموعه را نام ببریم ذکر موارد زیر الزامی است:

  1. کشمش پلویی طلایی که مناسب برای صادرات است.
  2. کشمش تیزابی سلطانی
  3. کشمش پلویی آفتابی
  4. مویز بی هسته ازبک و افغان و مویز هسته دار تولید ایران
  5. کشمش سرکه ای که به آن پشت لیزری یا ضایعات کشمش نیز گفته می‌شود.
  6. انواع کشمش فله که فرآوری نشده و در کیسه موجود است که عموماً آفتاب خشک یا سایه خشک هستند.
  7. شیره کشمش و شیره انگور

 

بسته بندی مجموعه کشمش آراد این حسن را دارد که روی آن هیچ اطلاعات تماس و راه ارتباطی و نیز آدرس کارخانه نیز موجود نیست و این برای مشتری بسیار عالی خواهد بود چرا که خریدارش نمی تواند ما را پیدا کند.

کارخانه بسته بندی کشمش

خرید مستقیم از کارخانه

برای خیلی از مشتریان این مورد خیلی مهم است که بتوانند به صورت مستقیم با کارخانه کشمش وارد معامله شوند و این امکان را دارند که در این مرکز مستقیماً با کارخانه همکاری داشته باشند و علاوه بر اینکه کشمش تازه خریداری خواهند کرد بلکه با قیمت مناسب تری نیز به دستشان خواهد رسید.

 

کشمش تاکستان در مقایسه با سایر مناطق تولیدکننده این محصول که می‌توان به ملایر، قوچان، بناب، زنجان، بوانات و سایر مناطق اشاره نمود، از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد و اگر به دنبال محصول با کیفیت هستید قطعاً تولیدات این منطقه را به شما توصیه می کنیم نه اینکه صرفاً بیاید و از ما خرید کنید خیر، حدود ۲۰ کارخانه در این شهر واقع شده که می توانند نیاز شما را تامین کنند.

 

از طرفی این مجموعه به خریدار خود به شکل یک شریک و همکار نگاه میکند به این صورت که معتقد است اگر بار با کیفیت به مشتری دهد قطعاً در پارت های بعدی باز هم خرید خواهد نمود مانند خیلی از کارخانه ها که بار اول را با کیفیت می دهند اما در مراحل بعدی از کیفیت محصول کم می‌کنند تا بیشتر سود کنند عمل نخواهیم کرد، قطعاً سود این شرکت در گرو سود شما است و هر مجموعه ای به این مورد عمل کند در بازار موفق تر است.

مصطفی عینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشمش آراد شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید